مطالعه امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها

مطالعه: امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها رییس جمهور اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کاری که عربستان و امارات هم نمی‌توانستند با فوتبال کشور عزیزمان ایران کنند!

به گزارش خبرآنلاین؛ باور نکردنی و عجیب هست. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، این بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نا

کاری که عربستان و امارات هم نمی‌توانستند با فوتبال کشور عزیزمان ایران کنند!

کاری که عربستان و امارات هم نمی توانستند با فوتبال کشور عزیزمان ایران کنند!

عبارات مهم : ایران

کسی که در ورزشگاه نارنجک می زند حق همه طرفداران را پایمال می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ باور نکردنی و عجیب هست. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، این بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نارنجک وسط زمین زدند! واقعا با این طرفداران فوتبال کشور عزیزمان ایران نیازی به دشمن دارد؟ اگر عربستان و امارات میلیاردی هم هزینه می کردند نمی توانستند اینگونه جو را در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر فوتبال کشور عزیزمان ایران کنند ولی به لطف همین خودی ها، حالا آنها می توانند به کنفدراسیون بگویند دیدی حق با ما بود؟! کشور عزیزمان ایران امنیت ندارد چون نارنجک را وسط زمین می زنند و نه ما که هیچکس در آنجا امنیت ندارد.

نباید گفت این اتفاق فقط فقط و فقط به ضرر ذوب آهن است بلکه به ضرر کل فوتبال کشور عزیزمان ایران خواهد بود. بعد از سال ها هشدار و درخواست و تمنا و خواهش و قسم دادن، هواداران فوتبال کشور عزیزمان ایران دوباره چنین کاری کرده اند. در بازی استقلال هم در آسیا این اتفاق افتاد.

کاری که عربستان و امارات هم نمی‌توانستند با فوتبال کشور عزیزمان ایران کنند!

در دربی هم افتاد و آن هم جلوی چشم اینفانتینو. فوتبال کشور عزیزمان ایران به جا می رود؟ فوتبال کشور عزیزمان ایران چه چیز ندارد که هوادرانش اینگونه باید نارنجک به دست وارد شوند و چنین بلایی سرش بیاورند؟ بی شک هواداران فوتبال اگر بدانند چنین رفتارهایی چه پیامدهای سنگینی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران دارد، فرد خاطی را به مسئولان ورزشگاه لو می دهند. آیا باید یک نفر اینگونه فوتبال کشور عزیزمان ایران را در خطر محرومیت قرار دهد و آنوقت تماشاگرانی که کنارش نشسته اند، هیچ اقدامی نکنند؟ باور کردنی است؟ یک نفر حق هزاران هزار هوادار را در ورزشگاه را پایمال می کند و کسی لام تا کام حرف نمی زند.

به گزارش خبرآنلاین؛ باور نکردنی و عجیب هست. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، این بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نا

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | نارنجک | عربستان | ورزشگاه | طرفداران | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs