مطالعه امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها

مطالعه: امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها رییس جمهور اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نترس! بلایی که پرسپولیس سرت آورد تکرار نمی‌شود!

در حالی که پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گادوین منشا و شجاع خلیل‌زاده را خرید استقلالی‌ها هم بی‌سروصدا سراغ بازیکنان مد نظر خود رفتند.

نترس! بلایی که پرسپولیس سرت آورد تکرار نمی‌شود!

نترس! بلایی که پرسپولیس سرت آورد تکرار نمی شود!

عبارات مهم : استقلال

در حالی که پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گادوین منشا و شجاع خلیل زاده را خرید استقلالی ها هم بی سروصدا سراغ بازیکنان مد نظر خود رفتند.

به گزارش روزنامه خبرورزشی؛ یکی از این بازیکنان ساسان انصاری ستاره فولاد خوزستان است که علیرضا منصوریان واسطه های خود را سراغ او فرستاد. نزدیکان کلوب استقلال به ما خبر دادند که ساسان انصاری به شدت به این تیم نزدیک شده است و با وجود پیشنهاد سپاهانی ها در فصل آینده پیراهن آبی را خواهد پوشید!

نترس! بلایی که پرسپولیس سرت آورد تکرار نمی‌شود!

چه کاوه رضایی در استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بماند و چه برود سرمربی این تیم ساسان انصاری را می خواهد آیا که منصوریان جهت فصل آینده برنامه خاص ای دارد. گفته می شود منصوریان قصد دارد در لیگ هفدهم با دو مهاجم بازی کند و ایده آل او هم زوج کاوه رضایی و ساسان انصاری هست. البته این بازیکن تکنیکی که به تازگی هم به تیم ملی دعوت شده است هنوز جواب منفی یا مثبت به پیشنهاد تازه استقلالی ها نداده است.

از قرار معلوم ساسان انصاری پیشنهادی هم از لیگ ستارگان قطر دارد ولی تضمین نزدیکان منصوریان او را مردد کرده است.

در حالی که پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران گادوین منشا و شجاع خلیل‌زاده را خرید استقلالی‌ها هم بی‌سروصدا سراغ بازیکنان مد نظر خود رفتند.

گویا واسطه های استقلال به انصاری تضمین داده اند تحت هر شرایطی چه کاوه بماند و چه نماند فیکس بازی می کند و نترسد چون بلایی که در پرسپولیس سر این بازیکن آمد در تیم آبی پایتخت تکرار نخواهد شد.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | منصوریان | پرسپولیس | ساسان انصاری | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs