مطالعه امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها

مطالعه: امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها رییس جمهور اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناراحتی پرسپولیسی‌ها از بازیکن تازه استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ خبر پیوستن مهدی قائدی به استقلال، اصلا پرسپولیسی ها را خوشحال نکرده. پرسپولیسی ها میل به زیادی جهت جذب مهدی قائدی داشتند. جهت این کار از ماه

ناراحتی پرسپولیسی‌ها از بازیکن تازه استقلال

ناراحتی پرسپولیسی ها از بازیکن تازه استقلال

عبارات مهم : بوشهر

پرسپولیسی ها از مهدی قائدی خرید تازه استقلال دلخور هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ خبر پیوستن مهدی قائدی به استقلال، اصلا پرسپولیسی ها را خوشحال نکرده. پرسپولیسی ها میل به زیادی جهت جذب مهدی قائدی داشتند. جهت این کار از ماه ها قبل مذاکرات را شروع کرده و بازیکنان بوشهریشان را هم بسیج کرده بودند.

ناراحتی پرسپولیسی‌ها از بازیکن تازه استقلال

از قائدی به عنوان یکی از پدیده های جوان نقل و انتقالات نام برده میشد که هم استقلال و هم پرسپولیس تلاش در جذب او داشتند که نهایتا این آبی پوشان بودند که توانستند این بازیکن را خریداری کنند. پرسپولیس که چند سال قبل با جذب طارمی از ایرانجوان بوشهر، یکی از عالی ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال کشور عزیزمان ایران را توانست خریداری کند، درصدد بود تا با جذب قائدی یک بازیکن آینده دار دیگر از بوشهر را هم جذب کند ولی پیوستن این بازیکن به استقلال، برنامه سرخپوشان را به هم ریخت.

این مسئله تصویر العمل تند پرسپولیسی ها را به دنبال داشته و هنوز ساعتی از اعلام رسمی خبر این انتقال نگذشته بود که کانال های تلگرامی طرفدار پرسپولیس با حمله به قائدی این بازیکن را به دورویی متهم کرده و خرید استقلال را زیر پرسش بردند. این در حالی است که پیش از این شایعه ای راجع به پرسپولیسی بودن این بازیکن هم به وجود آمده بود. به خصوص تصویر هایی که از این بازیکن پخش شده است بود نشان از هواداری او از پرسپولیس داشته.

به گزارش خبرآنلاین؛ خبر پیوستن مهدی قائدی به استقلال، اصلا پرسپولیسی ها را خوشحال نکرده. پرسپولیسی ها میل به زیادی جهت جذب مهدی قائدی داشتند. جهت این کار از ماه

البته بعید هم نیست. ولی قائدی پیش از این گفته بود که می خواهد به تیمی برود که وقت بازی بیشتری پیدا کند و به نظر می رسد با توجه به ترافیک کمتری که در ترکیب استقلال وجود دارد، این بازیکن 17 ساله، تصمیم به گزینش آبی ها گرفته است.

واژه های کلیدی: بوشهر | بازیکن | استقلال | ناراحتی | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs