مطالعه امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها

مطالعه: امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها رییس جمهور اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی یک زن پشت پرده پیامک‌های ترساندن آمیز به نمایندگان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: مسوولان امنیتی در خصوص ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس پیگیری‌هایی را انجام دادند و یک زن را

یک زن پشت پرده پیامک‌های ترساندن آمیز به نمایندگان

یک زن پشت پرده پیامک های ترساندن آمیز به نمایندگان

عبارات مهم : ارسال

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: مسوولان امنیتی در خصوص ارسال پیامک های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس پیگیری هایی را انجام دادند و یک زن را شناسایی کردند که بخشی از پیامک ها از ناحیه این فرد ارسال شده است است.

به گزارش ایسنا؛محمد رحیم نوروزیان در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در خصوص منشا پیامک هایی که در روز بازی کشور عزیزمان ایران و اسپانیا به کافی شاپ داران ارسال شده است بود، اظهار کرد: بر اساس صلاحدید و مصوب شورای تامین بنا نشده که همزمان با مسابقه فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا کافی شاپ ها تعطیل باشند و تعطیلی کافی شاپ ها را شورای تامین نیز تصویب نکرده است.

وی ادامه داد: همچنین شورای تامین عملیاتی کردن این کار را نیز درست نمی داند، آیا باید شاهد تعطیلی این اماکن باشیم، مگر حکومت نظامی است؟

یک زن پشت پرده پیامک‌های ترساندن آمیز به نمایندگان

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: یکی از خبرنگاران به ما اعلام کرد که پیامکی از سوی اتحادیه به دستور اماکن صادر شده است که اگر اماکن این کار را کرده باشد اشتباه کرده است.

نوروزیان عنوان کرد: ولی بعد از این ماجرا متوجه شدیم که منظور اماکن چیز دیگری بوده و به دنبال این بوده که در چند خیابان مشخص به محض اتمام بازی تجمعی صورت نگیرد و حالت یک توصیه گوشزد شده است است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: مسوولان امنیتی در خصوص ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس پیگیری‌هایی را انجام دادند و یک زن را

وی در پاسخ به سوالی درخصوص منشا ارسال پیامک های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس بیان کرد: همکاران امنیتی ما در خصوص ارسال پیامک ها به نمایندگان مجلس پیگیری های را انجام دادند و یک زن را شناسایی کردند که بخشی از پیامک ها از ناحیه این فرد ارسال شده است که با پیگیری های زیاد در این رابطه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: ارسال | سیاسی | نمایندگان مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs