مطالعه امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها

مطالعه: امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها رییس جمهور اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وام تعمیر مسکن 2 برابر شد

براساس مصوبه نیمه اردیبهشت امسال در شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات جعاله (تعمیر) مسکن قابل پرداخت به وسیله بانک مسکن، از۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان زیاد

وام تعمیر مسکن 2 برابر شد

وام تعمیر مسکن 2 برابر شد

عبارات مهم : تعمیر

براساس مصوبه نیمه اردیبهشت امسال در شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات جعاله (تعمیر) مسکن قابل پرداخت به وسیله بانک مسکن، از۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان زیاد کردن یافت.

به گزارش صدا و سیما؛ مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن اعلام کرد: براساس مصوبه نیمه اردیبهشت امسال در شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات جعاله (تعمیر) مسکن قابل پرداخت به وسیله بانک مسکن، از۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان زیاد کردن یافت.

وام تعمیر مسکن 2 برابر شد

ایزدی افزود: مطابق دستورالعمل تدوین شده است در بانک مسکن جهت نحوه پرداخت تسهیلات ۲۰میلیون تومانی جعاله، این تسهیلات جدید، صرفاً به کسانی که قصد خرید آپارتمان با استفاده از تسهیلات خرید بانک مسکن را داشته باشند، تعلق می­ گیرد.

مدیر امور ارتباطات و بازاریابی بانک مسکن در این باره تصریح کرد: مشتریان تسهیلات جعاله مسکن، دو دسته هستند. دسته اول، افرادی که به قصد تکمیل قدرت خرید مسکن، علاوه بر دریافت تسهیلات خرید مسکن، تسهیلات جعاله نیز از بانک دریافت می کنند و دسته دوم نیز مشمول بر افرادی می ­شود که از تسهیلات جعاله، جهت پوشش هزینه های تعمیر و بازسازی آپارتمان خود، استفاده می ­کنند.

براساس مصوبه نیمه اردیبهشت امسال در شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات جعاله (تعمیر) مسکن قابل پرداخت به وسیله بانک مسکن، از۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان زیاد

بر این اساس، سقف تسهیلات جعاله قابل پرداخت به دسته اول، ۲۰ میلیون تومان تعیین شده است است و جهت دسته دوم متقاضیان این نوع تسهیلات نیز، سقف تسهیلات جعاله، حداکثر ۱۰ میلیون تومان است.

ایزدی همچنین در تشریح توصیه کلیدی دستورالعمل پرداخت تسهیلات جعاله مسکن، گفت: شعب بانک مسکن در سراسر کشور، آمادگی دارند، تسهیلات تازه جعاله مسکن را تاپایان شهریور امسال، به متقاضیان پرداخت کنند.

بر این اساس اعطای تسهیلات جعاله تا سقف ۲۰ میلیون تومان به متقاضیانی که تا آخر شهریورماه امسال همزمان با تسهیلات فروش اقساطی خرید مسکن (اعم از انفرادی و زوجین) به تشکیل و تکمیل پرونده اقدام کنند، با ارایه انواع وثایق قابل قبول بانک وفق ضوابط و مقررات موضوعه امکان پذیر است.

وام تعمیر مسکن 2 برابر شد

واژه های کلیدی: تعمیر | میلیون | تسهیلات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs