مطالعه امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها

مطالعه: امنیت ایران توافق ایرانی ایرانی ها رییس جمهور اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی هر دلار امریکا بین 6700 تا 6800 خرید و فروش می‌شود

این اختلاف قیمت بین بازار رسمی و غیر رسمی تا امروز نیز ادامه داشته هست، به طوری که آخرین قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد بین 6700 تا 6800تومان خرید و فروش می

هر دلار امریکا بین 6700 تا 6800 خرید و فروش می‌شود

هر دلار امریکا بین 6700 تا 6800 خرید و فروش می شود

عبارات مهم : بازار

این اختلاف قیمت بین بازار رسمی و غیر رسمی تا امروز نیز ادامه داشته هست، به طوری که آخرین قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد بین 6700 تا 6800تومان خرید و فروش می شود، همچنین قیمت هر یورو به عنوان دیگر ارز پر تقاضا در محدوده 7800 تا 8000 تومان هست.

به گزارش ایلنا از خیابان فردوسی، قیمت ارز به عنوان یکی از متغیر های کلیدی در اقتصاد که پتانسیل بالایی در تاثیرگذاری روی متغیرهای دیگر اقتصاد خرد و کلان دارد در ماه های اخیر دچار عوض کردن و تحول شده است است.

به طوری که قیمت ارز در این بازه زمانی چند ماهه نوسانات بی سابقه ای را تجربه کرده هست. بسیاری از کارشناسان اقتصادی یکی از عوامل این نوسانات را وجود چند قیمت در بازار ارز قلمداد می کردند که علاوه بر نوسانات، موجب فساد و ایجاد بازار سیاه شده است است.

هر دلار امریکا بین 6700 تا 6800 خرید و فروش می‌شود

این تحولات و نوسانات موجب شد تا دولت قیمت 4200 تومان را به عنوان تنها قیمت رسمی بازار اعلام کند. ولی نیروهای عرضه و تقاضا بدون توجه به این اعلام، روند خود را در قالب آنچه بازار غیر رسمی نامیده می شود ادامه دهند.

آنچه در معاملات بازار آزاد مشاهده می شود اختلاف قیمت با قیمت رسمی اعلام شده است هست، هرچند گاها بزرگ نمایی این اختلاف موجب سوء استفاده و خوراک تبلیغاتی علیه اوضاع اقتصادی کشور نیز می شود.

این اختلاف قیمت بین بازار رسمی و غیر رسمی تا امروز نیز ادامه داشته هست، به طوری که آخرین قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد بین 6700 تا 6800تومان خرید و فروش می

این اختلاف قیمت بین بازار رسمی و غیر رسمی تا امروز نیز ادامه داشته هست، به طوری که آخرین قیمت هر دلار آمریکا در بازار آزاد بین 6700 تا 6800تومان خرید و فروش می شود، همچنین قیمت هر یورو به عنوان دیگر ارز پر تقاضا در محدوده 7800 تا 8000 تومان است.

بازار سکه نیز از نوسانات بازار در امان نماند و در ماه های اخیر نیز شاهد زیاد کردن قیمت هست. به طوری که آخرین قیمت هر تمام سکه با تصویر امام (ه) در محدوده 2 میلیون و چهارصد و سی هزار تومان تا 2 میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان در تابلوی اعلانات صرافی ها درج شده است است.

همچنین قیمت هر قطعه تمام سکه بهار آزادی در محدوده 2 میلیون و سیصد و شصد هزار تومان تا 2 میلیون و چهارصد و ده هزار تومان خرید و فروش می شود.

هر دلار امریکا بین 6700 تا 6800 خرید و فروش می‌شود

واژه های کلیدی: بازار | اختلاف | میلیون | اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs